Dekorativní stěrka imitující beton

Výmalba celého domu narychlo a v krátkém čase.

Informace o zakázce

Lokalita

Bohdaneč

Typ objektu

rodinný dům

Počet místností

6

Materiál

Primalex Essence a dekorativní stěrka

Termín realizace

07/2021

Délka realizace

14 dní

Tuto zakázku jsme realizovali v hlavní sezóně, kdy máme všechny termíny obsazené několik měsíců předem. Obrátila se na nás zákaznice, které malíř odřekl ze dne na den. Paní byla nešťastná, protože měla celý dům vystěhovaný a navíc malování naplánovala tak, aby byly děti na prázdninách.

Chtěli jsme pomoct, ale nemohli jsme zrušit domluvené zakázky. Jedna místnost by se dala ještě nějak zvládnout, jenže v tomto případě šlo o prostorný rodinný dům. Nakonec se nám podařilo přeskládat harmonogram a pracovat i ve volném čase. Nebylo to úplně jednoduché, protože jsme na to měli necelých 14 dní, kdy jsme malovali na více místech najednou.

Čas však nebyl jedinou komplikací. Zákaznice si přála dekorativní techniku, která je v porovnání s běžnou výmalbou sama o sobě velmi náročná. Vyžaduje totiž 6 různých postupů a jednotlivé vrstvy je nutné nechat pořádně zaschnout, některé i do druhého dne. 

Každou místnost jsme vymalovali bílou barvou Primalex Essence a jednu stěnu stěrkou imitující beton v několika různých odstínech. Jsme rádi, že jsme mohli vyhovět a vše stihli doslova v rekordním čase. 
 

Líbila by se vám také dekorativní stěrka?

Rádi vám ji zhotovíme. Vyplňte jednoduchý formulář a získejte nezávaznou nabídku.

Máte dotaz?

Rádi vám vše vysvětlíme. Neváhejte nás kontaktovat.

+420 777 258 727

info@cleanmal.cz