Nátěry fásad

Provádíme nátěry fasád rodinných, bytových a panelových domů, veřejných budov, hal, továren a jiných komerčních objektů. Působíme v Královéhradeckém a Pardubickém kraji.

Ušetříme vám čas, starosti i peníze

Od barev po lešení všechno zajistíme – vy nemusíte vůbec nic.

Za práci o víkendech a svátcích neúčtujeme příplatky.

Zdarma posoudíme stav
a připravíme cenovou kalkulaci.

Poctivou prací a materiálem
se postaráme o dlouhou životnost.

Získejte nezávaznou nabídku zdarma

Vyplňte jednoduchý formulář a do 48 hodin budete znát cenu.

+420 602 793 529

Renovace fasády na klíč

Odborné posouzení stavu fasády

Přijedeme, prohlédneme fasádu a navrhneme postup. Jednotlivé kroky s vámi probereme. Nemovitost také změříme, abychom mohli připravit kalkulaci. Přibližnou celkovou cenu za práci, dopravu, barvu i další materiály budete znát předem.

Výběr barvy z několika vzorníků

Půjčíme vám vzorníky, abyste si mohli vybrat přesně takovou barvu, jakou si představujete. Můžete si je nechat, jak dlouho budete potřebovat. Jakýkoli odstín vám necháme na přání namíchat a nabídneme více variant v různých cenových kategoriích.

Kvalitní materiály za dobrou cenu

Podle typu a stavu stávající fasády vybereme ten nejvhodnější materiál. Pracujeme se všemi běžnými nátěrovými hmotami. Patří mezi ně například akrylát, silikon, silikát, siloxan, silikon s uhlíkovým vláknem nebo silikon s plničem prasklin. Používáme také hydrofobní nátěr nebo nano nátěr. Na základě našich zkušeností víme, jaký druh pro konkrétní fasádu vybrat.

Profesionální vybavení

Poradíme si s jakoukoli výškou i obtížně přístupným místem. Máme k dispozici nejen žebříky, ale také lešení, pracovní a vysokozdvižné plošiny nebo horolezecké vybavení, díky kterému se dostaneme, kamkoli je potřeba.

Likvidace plísní a řas na fasádě

Renovujeme také fasády napadené houbami a plísněmi, k čemuž dochází nejen u starších domů, ale také u novostaveb. Kromě standardních materiálů v tomto případě používáme navíc speciální roztok, kterým se ošetřují fasády, na nichž se tvoří houby nebo řasy. Prohlédněte si naši realizaci.

Postup krok za krokem

Zvažujete, že se pustíte do nátěru fasády svépomocí? Pak by se vám mohl hodit náš návod.
Nebo to nechte rovnou na nás.

1. Vyčištění povrchu

Nejdříve pomocí vysokotlakého přístroje wap pořádně vyčistíme povrch fasády od prachu a dalších nečistot. Odolnější špínu odstraníme špachtlí.

2. Zakrytí

Zakryjeme všechna okna, dveře, okapy a svody, abychom je ochránili před nežádoucím nátěrem a zůstaly čisté.

3. Drobné opravy

Pokud je to potřeba, opravíme praskliny a jiná drobná poškození či nerovnosti na povrchu fasády.

4. Penetrace

Naneseme penetrační nátěr, který sjednotí a zpevní povrch a také zajistí přilnavost barvy. Výběr správného penetračního nátěru pod fasádu je zásadní, protože má vliv na její životnost a kvalitu.

5. Fasádní barva

Aplikujeme dvě vrstvy fasádní barvy v odstínu, který jste si vybrali. Používáme vysokotlaké stříkací zařízení – airless, ale také štětce, válečky, zkrátka co je na daném místě potřeba.

6. Úklid

Na závěr se postaráme o finální úklid. Vše, co jsme přivezli, zase odvezeme, plastové nádoby po penetraci a barvách zrecyklujeme.

Naše práce

Před nátěrem

Po renovačním nátěru

Ceník

U nátěru fasády se cena za m² odvíjí od jejího typu, stavu, přístupnosti a také výběru
fasádního nátěru a dalších nezbytných materiálů. Rádi pro vás připravíme nezávaznou
cenovou kalkulaci, vyplňte jednoduchý formulář a my se vám ozveme.

Nátěr fasád Hradec Králové a Pardubice

Jsme rodinná firma Cleanmal a najdete nás v Hradci Králové. Všechny naše malířské a natěračské služby poskytujeme nejen v celém Královéhradeckém, ale i Pardubickém kraji a okolí.

Nátěr staré i nové fasády zhotovujeme pro soukromé osoby, firmy i další instituce, jako jsou úřady, školy nebo nemocnice. Spolupracujeme také s řadou stavebních společností, se kterými realizujeme zakázky malého i většího rozsahu. Rádi přijedeme i k vám, neváhejte nás kontaktovat.